Titles you rated
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
2021 Special Talkshow 'Let’s BTS'Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5