Movies
Ratings
953
Bad BoysRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0