Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 2.5