Movies
Ratings
97
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0