Movies
Ratings
188
White ChicksRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5