Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5