Titles you rated
BarbarianRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Game NightRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5