Movies
Ratings
13
Children of HeavenRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0