Titles you rated
School BabysittersRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 1.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0