Movies
Ratings
115
HerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
The DiscoveryRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 4.0
Lucid DreamRated ★ 1.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5