Series
Ratings
209
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0