Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0