Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
MantisRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0