Movies
Ratings
73
TranscendenceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0