Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0