Movies
Ratings
200
The Social NetworkRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.5