Series
Ratings
59
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0