Titles you rated
- Bottle ShockRated ★ 4.5
NailedRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Creed IIRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
SpreadRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 5.0
Failure to LaunchRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5