Movies
Ratings
497
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
DangalRated ★ 4.5