Movies
Ratings
1585
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
My Oxford YearRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5