Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
SlitherRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Mortuary CollectionRated ★ 4.5
The CollectionRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Psycho GoremanRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0