Titles you rated
47 Meters DownRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Spider ForestRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.5