Movies
Ratings
31
Dallas Buyers ClubRated ★ 0.5
Mood IndigoRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
No MercyRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.5
1917Rated ★ 2.5