Movies
Ratings
509
EscapeRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The OutfitRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.0
Love HardRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 3.5
Army of ThievesRated ★ 3.0