Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5