Movies
Ratings
238
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0