Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0