Titles you rated
- Doduk JapgiRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0- Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0