Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5