Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5