Series
Ratings
45
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.0
VeepRated ★ 3.0
VeepRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5