Movies
Ratings
291
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5