Movies
Ratings
153
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Project ARated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 2.5
Any Day NowRated ★ 4.5
102 DalmatiansRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 2.0
Yalkae, A Joker In High SchoolRated ★ 3.0- PapaRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.0