Titles you rated
My Horrible BossRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0