Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5