Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0