Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5