Series
Ratings
43
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Sakura WarsRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Gunslinger GirlRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5