Series
Ratings
10
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0