Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5