Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5