Series
Ratings
91
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0