Series
Ratings
55
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 1.0
May QueenRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 1.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0