Movies
Ratings
705
BoyhoodRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Shades of the HeartRated ★ 3.5
Bus StopRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0