Series
Ratings
87
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5