Movies
Ratings
19
50 First DatesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5