Series
Ratings
45
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0