Movies
Ratings
270
TenetRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5