Movies
Ratings
680
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 5.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0