Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 3.0
- Sachi no Otera GohanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
Tess of the D'UrbervillesRated ★ 3.5- PrimevalRated ★ 4.0
Hotel Babylon Season 1Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5